A A A

Emi Black Lilith*PL

Rodzice:Amber Filander*PL, Nefretete Tiili*PL
Data urodzenia
: 12.11.2007
kolor
: f 09 22

 

Nieodrodna córeczka mamusi. Ma nieco łagodniejszy charakter, momentami jest w niej więcej nadwornego błazna, niż kociej królowej, ale nadrabia to tymi momentami, w których pokazuje pełną klasę. A wygląd jej w tym bardzo pomaga.
Początkowo nie planowaliśmy zostawiać jej w hodowli. Jednak los chciał innaczej. Dwa dni przed wyjazdem na wystawę w Warszawie pochorowała się. Nie na tyle żeby uznać to za coś poważnego, ale na tyle żeby mogła oszczędzić sobie wycieczki. Podczas tamtej wystawy, nowych właścicieli znaleźli wszyscy jej bracia i siostry. Podejrzewamy, że gdyby nie tamta "choroba" to i nasza symulantka znalazłaby dobry domek. Jednak czas mijał, Emi z dnia na dzień robiła się coraz piękniejsza i doszliśmy do wniosku, że zostanie z nami.
Emisia ma wyjątkowo imponujące futro. Gęste, w typie długowłosym, z okazałą kryzą i puszystą kitą zwraca uwagę każdego, kto nas odwiedza. A bardzo ciepły odcień brązu i złota sprawia, że kotka wygląda jakby została pomalowana przez artystę z sentymentem do jesiennych scenerii.